Realizowane programy w roku szkolnym 2016/2017

 

  • Program  wychowania  przedszkolnego – dobre praktyki „Od zabawy do nauki” - wydawnictwo Nowa Era, autorstwa: Dorota Kucharska, Anna Pawłowska-Niedbała, Dorota Sikora-Banasik, Justyna Święcicka, Ewelina Wilkos.
  • Program wychowania przedszkolnego – roczne przygotowanie do szkoły, „Szkoła za rok” – wydawnictwo Nowa Era, autorstwa: Dorota Kucharska, Anna Pawłowska-Niedbała, Dorota Banasik,  Marta Pietrzak, Ewelina Wilkos.
  • Program wychowania przedszkolnego – dobre praktyki „Dziecko w swoim żywiole” – wydawnictwo Nowa Era, autorstwa: : Dorota Kucharska, Anna Pawłowska-Niedbała, Dorota Sikora -Banasik, Justyna Święcicka, Ewelina Wilkos.
  • Program nauczania religii dla przedszkola: „W radości dzieci Bożych”,  autor - ks. dr Tadeusz Śmiech, wydawnictwo Jedność
  • Program nauczania religii dla przedszkola: „Kochamy dobrego Boga”, autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek.

 

opracowała Wioletta Janik