LISTA LAUREATOW W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE P LASTYCZNYM, P T. „UL I JEGO MIESZKAŃCY”

dzieci młodsze

Miejsce

Imię i nazwisko dziecka

Nazwa przedszkola

I MIEJSCE


Aleksander Białozierski

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

II MIEJSCE


Kornelia Olejnik

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

III MIEJSCE

ex aequo

Kacper Kraska


Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

III MIEJSCE

ex aequo

Albert Lewandowski


Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

WYRÓŻNIENIE

Oliwier Jaszczołt


Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II


dzieci starsze

Miejsce

Imię i nazwisko dziecka

Nazwa przedszkola

I MIEJSCE

ex aequo

Bracia

Ireneusz, Witold, Gustaw Gawron

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa III, V, I

I MIEJSCE

ex aequo

Szymon Kruszewski

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa V

II MIEJSCE

Agata Słotwińska

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI

III MIEJSCE


Jeremi Rodziewicz

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa V

WYRÓŻNIENIE

ex aequo

Alicja Kania

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI

WYRÓŻNIENIE

ex aequo

Marek Słotwiński

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI



Gratulujemy nagrodzonym dzieciom J



LISTA DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ
W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „UL I JEGO MIESZKAŃCY”

L.P.

Imię i nazwisko dziecka

Nazwa przedszkola

1

Szymon Kruszewski

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa V

2

Pola Bielak

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa IV

3

Aleksander Kania

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa I

4

Alicja Kania

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI

5

Ireneusz Gawron

Witold Gawron

Gustaw Gawron

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”,
grupa III, V, I

6

Jeremi Rodziewicz

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa V

7

Bartosz Bomba

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

8

Oliwia Braciszewicz

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

9

Aleksander Białozierski

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

10

Kornelia Olejnik

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

11

Agata Słotwińska

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI

12

Albert Lewandowski

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

13

Marek Słotwiński

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa VI

14

Kacper Kraska

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II

15

Oliwier Jaszczołt

Przedszkole nr 13 „Słoneczne Przedszkole”, grupa II


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.